HAFRİYAT

HATPEK Hafriyat, profesyonel çalışma alışkanlığı ile eğitimli personel, yüksek teknoloji ürünü araçlar ve iş makineleri, en önemlisi %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hafriyat çalışmalarında profesyonelliğin önemli olmadığı düşüncesi ile yapılan çalışmalar, genellikle kötü sonuçlar doğurmaktadır. Eğitimsiz personel, eski ve bakımsız araçlar her geçen gün artan hafriyat ihtiyacını ekonomik fiyatlara karşılamak adına karşımıza çıkmaktadır. Hafriyatın alındığı andan belirlenmiş bölgeye aktarıldığı zamana kadar geçen ve inşaat sahibini doğrudan ilgilendiren bu süre dönüşü olmayan sorunlar doğurabilmektedir. Profesyonellik bu noktada devreye girmekte ve eğitimli personeller ile bir adım öne çıkmaktadır. Sektöre hafriyat hizmeti veren HATPEK Hafriyat müşterilerinin zarar görmemesi için çalışır.

BİNA TEMEL HAFRİYATI

Bina temel hafriyatı belki de çalışması en zor olan alanlardan birisidir. Ne kadar çok tecrübeli olursanız olun ya da ne kadar çok çalışanınız olursa olsun bunlar öyle zamanlar gelir ki bir anlam ifade etmez. Burada en önemli şey doğru teknik ve yöntemle işi yapmak, yapmaya çalışmaktır. Hafriyat alanı oldukça titiz çalışılması gereken bir alandır. Yapacağınız en küçük bir hata bütün planlarınızı değiştirebilir ve işi baştan planlamak zorunda kalabilirsiniz. Bizler işinde son derece uzman kadrosu ve ekibiyle sizlere bu hizmeti vermekteyiz.

YIKIM İŞLERİ

Her türlü prefabrik, betonarme yıkım ve bozum ayrıca da hafriyat hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizi hizmetindedir. Bina yıkımı demek; yıkılması planlanan binaların uygun tekniklerle ve uygun makineler kullanılarak kontrollü bir şekilde küçültülmesi ve ortadan kaldırılma aşamasıdır. Bu aşamalar yapılırken son derece dikkatli davranılmalı ve yapılan iş herhangi başka bir zarara yol açmamalıdır. Çok riskli olan bina yıkım işlemlerinde proje, planlama ve iş güvenliği ve yıkım tekniği çok iyi hesaplanmalı ve uygulanmalıdır.

MOLOZ NAKLİYESİ

Çeşitli yıkım, onarım ve tamirat işleri sonucunda işe yaramayan inşaat kalıntılarına moloz denir. Molozlar genel olarak bir işe yaramadıkları için bulundukları yerden bir an önce uzaklaştırılmak istenmektedir. Tabi çok büyük ve fazla oldukları için de öyle insanların bir çırpıda atmaları çoğu zaman mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden de bu işlerde profesyonelleşmiş kişiler devreye girerek sizleri bu dertten kurtarmakta ve kendinize zaman ayırmanızı sağlamaktadır. İşte tam da burada devreye firmamız girmektedir.

DOLGU İŞLERİ

Herhangi bir binada işlem yaparken bu işlemlerin gerektirdiği şartlara uymak zorundasınız. Bu bir bina değil de düz bir zemin de olabilir. Çevre şartları neleri gerektiriyorsa onları yapmak ve şartlara uyum sağlamak zorundasınız. Aksi takdirde yapılan işler eksik kalır ve uzun ömürlü olmasından da söz edilemez. Her işte böyle olduğu gibi dolgu işinde de bu böyledir. Hatta dolgu işinde çevre ve doğa şartlarına daha çok özen gösterilmeli ve azami bir dikkat sergilenmelidir. Bu Amaçlar bizler sizlere üst düzey ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

ALTYAPI İŞLERİ

Yol kotu veya arazi kotu seviyesinin altında yapılan tüm işler alt yapı işleri olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca alt yapı bir sistemin temeli ve dayanağı anlamına gelmektedir. HATPEK hafriyat olarak siz müşterilerimize alt yapı işleri işlerinde özel çözümler üreterek yatırımlarınızı ve değerlerinizi desteklemekteyiz. Tüm elektrik, inşaat, mekanik yatırımların ve yapıların yanı sıra siyasi sosyal ekonomik idari ve spor alanlarında yapılan tüm alt yapı işleri HATPEK hafriyat tarafından yapılmaktadır.