Yönetim Kurulu Mesajı

Yönetim Kurulu Mesajı

Güvenilir alt yapı, doğru işbirlikleri ve insan odaklı çözümlerle daima tercih edilen bir marka olan,HATPEK, 12 yılı aşkın tecrübesini yurt içi ve dışındaki müşterilerine sunmaktadır.
Güveni işlerinin temel çıkış noktası olarak alan HATPEK, “Yapamayız!” değil “Nasıl çözüm sağlayabiliriz?” yaklaşımıyla müşterilerini bu doğrultuda dinleyerek her birine özel çözümler üretmektedir.
Grubumuzun hazır beton tesisleri Arhavi ve Hopa olmak üzere şehrin çevresine dağılmış yapısıyla Artvin ilçeleri Arhavi, Hopa, Kemalpaşa’ya ve Rize ilçelerinden Fındıklı’ya hizmet vermektedir. Tesislerimizin günlük üretim kapasitesi 2000 m³ civarındadır. İnşaat için gerekli her tür kalitede hazır beton ihtiyaçları kısa sürede karşılanmaktadır.
Hazır beton ürünleri her aşamada kalite kontrolünden geçirilerek en yüksek kalitede ürün satışı gerçekleştirilmekte, sevkiyat özel donanımlı araçlar ve teknik ekip sayesinde yapılmaktadır.
HATPEK Hazır Beton, kalite belgeli üretimiyle müşterilerine en iyi hizmeti aksatmadan vermektedir. 100’e yakın personel ve 25 araçtan oluşan filosu ile günün 24 saati aralıksız hizmet sunulmaktadır.
Daha büyük başarılar elde etmek, şirketi emeği geçen herkesle el birliğiyle büyütmek için takım çalışması, fikirlerin paylaşılması ve birlikteliğin gücüne inanan HATPEK, sektördeki gücünü kendi çekirdeğinden almaktadır.
Verimli ve planlı çalışmayı ilke haline getiren, bulunduğu bölgede yaşam standartlarını yeniden şekillendirmeyi ön plana koyan, değişim ve yeniliği prensip edinmiş daha güçlü bir Türkiye için üretmenin sorumluluğuyla çıktığımız yolda HATPEK ailesi olarak kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz.

Hüsnü Doğan HATİNOĞLU

    Yönetim Kurulu Eş Başkanı

 Erdal Peker

Yönetim Kurulu Eş Başkanı