Hakkımızda

HATPEK Hazır Beton

Temelleri 2005 yılında Hüsnü Doğan HATİNOĞLU ve Erdal PEKER ile atılan HATPEK Grup, bugün hazır beton, agrega, taş ocağı, hafriyat ve nakliye alanlarında başarılı çalışmalarıyla sürekli büyüyen, güçlü ve saygın bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

HATPEK Grup, kurulduğu günden beri “daha çok üretmek ve daha fazla çalışan istihdam etmek için kazancını yatırıma dönüştürme” anlayışıyla hareket etmektedir. Bu anlayış beraberinde sürekli büyümeyi getirmiş ve 100’e yakın çalışanıyla HATPEK Grup, Bölgenin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olmuştur. HATPEK Grup, bu büyümeyi kesintisiz olarak yıllar boyunca da sürdürme hedefindedir.

HATPEK Beton, bugün sektörünün en güçlü markalarından biridir. Sahip olduğu 2 beton santrali, 15 transmikser, 4 beton pompası, 1 kırma eleme tesisleri, 1 taş ocağı işletmesi, 10 iş makinesi, 3 kamyon, 3 tır, 2 silobas ve uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

HATPEK Beton, kurulduğu günden bu yana bölgemizdeki sayılı büyük inşaat projelerinde tedarikçi olarak yer alarak hazır beton sektörünün gelişimine yaptığı katkıların haklı gururunu yaşamaktadır.

Yenilikçi yapımız ve öncü karakterimizle hazır beton sektöründeki gelişimde ve yaygınlaşmada büyük pay sahibi olmaktan mutluyuz. Tüketiciye yüksek kaliteli beton sunmaktan ve bu sayede bölgemizin yapı kalitesine katkıda bulunmaktan da mutluyuz.

Toplumsal sorumluluklarımızın gereklerini hevesle ve ciddiyetle yerine getiriyor, çalışanlarımızı çok yönlü eğitim etkinlikleriyle geleceğe hazırlıyor, planlı ve istikrarlı büyümemizi sektörümüze de ilham verecek şekilde sürdürüyoruz.

Topluma, ekonomiye, çevreye değer katan, güvenilir yapılar inşa edilebilsin diye işin harcına kalite katan bir marka olarak hayatın temelinde yer almak en önemli misyonumuz.

HATPEK Grup’un planlı büyüme anlayışına bağlı olarak 2006 yılında kurulan HATPEK Kırma Eleme Tesisleri başladığı agrega üretimine, 2013 yılında tamamen yenilenen, bölgenin en yüksek kapasiteli tesisini de ekleyerek bölgenin en büyük agrega üreticisi konumuna yükselmiştir.

HATPEK Grup, hızlı değişimlerin yaşandığı günümüz iş hayatının zorlu koşullarında, deneyimi, rekabet ve çözüm üretebilme gücü, kalifiyeli ekibi, sağlam finansal yapısı, iyi yönetimi ve yatırım inancıyla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. 12 yılı aşan birikimin verdiği tecrübeyle bir yandan kararlılığını ve verimliliğini artıran HATPEK Grup, diğer yandan ülke ekonomisine ve toplumsal gelişime katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

HATPEK Grup, önümüzdeki yıllarda da faaliyet gösterdiği alanlarda büyümesini sürdürürken farklı sektörlerde de yatırımlar yaparak bölgemizin öncü şirketlerinden biri olma vizyonuyla yoluna devam edecektir.